Zarejestrowani zawodnicy

Poniższa lista zawiera zawodników, którzy potwierdzili swój udział (status "Zarejestrowany") lub zostali ostatecznie zatwierdzeni do udziału w zawodach (status "Zatwierdzony").

Zawodnicy w meczu głównym

Zarejestrowano 278 zawodników w meczu głównym. Pozostało -128 wolnych miejsc.
# Zawodnik Kategoria Klasa sprzętowa Factor Klub i region Squad Status
258 ADAMSKI Dariusz Regular Production Minor KABAR Łódź - POL M-02 Zatwierdzony
76 AMER Andrzej Senior Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL M-04 Zatwierdzony
202 ANDRZEJEWSKI Michał Regular Production Minor IGLICA Warszawa - POL M-13 Zatwierdzony
88 BAJEROWSKI Tomasz Senior Production Minor VIP Olsztyn - POL M-07 Zatwierdzony
47 BĄKOWSKI Jakub Regular Production Minor GARDA Ostróda - POL M-09 Zatwierdzony
280 Barwicki Karol Regular Standard Major ALFA Siemianowice - POL S-03 Zatwierdzony
50 BARWICKI Karol Regular Standard Major ALFA Siemianowice Śląskie - POL M-14 Zatwierdzony
156 BAŁUSZYŃSKA Agnieszka Lady Standard Minor ZSD Kraków - POL M-06 Zatwierdzony
211 BAŁUSZYŃSKI Grzegorz Regular Production Minor TARCZA Szamotuły - POL M-09 Zatwierdzony
182 BAŁUSZYŃSKI Piotr Senior Production Minor TARCZA Szamotuły - POL M-09 Zatwierdzony
433 Białas Tomasz Regular Standard Major Alfa Siemianowice Śląskie - POL S-03 Zatwierdzony
87 BIENIAS Marcin Regular Production Minor WSS Jonkowo - POL M-11 Zatwierdzony
397 Bienias Marcin Regular Production Minor WSS Jonkowo - POL S-05 Zatwierdzony
73 BISMOR Dariusz Regular Production Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL M-06 Zatwierdzony
429 Bismor Dariusz Bismor Regular Production Minor Gwardia 1924 - POL S-07 Zatwierdzony
90 BOCHEŃSKA Aneta Lady Standard Minor TARCZA 96 Poznań - POL M-06 Zatwierdzony
357 Bocheńska Aneta Lady Standard Minor Tarcza 96 - POL Zatwierdzony
104 BOCHYŃSKI Damian Regular Standard Minor LEGIA Warszawa - POL M-09 Zatwierdzony
183 BOJANOWSKI Piotr Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-12 Zatwierdzony
29 BORKOWSKI Łukasz Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-11 Zatwierdzony
358 Borkowski Łukasz Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL N-02 Zatwierdzony
347 Brecht Eva Lady Production Minor Hanseatic Gun Club - GER N-05 Zatwierdzony
226 BRODOWICZ Jarosław Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-13 Zatwierdzony
273 Brzezinski Dariusz Regular Standard Major ZKS Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
118 BRZEZIŃSKI Dariusz Regular Standard Minor ZKS Warszawa - POL M-05 Zatwierdzony
461 Bukowski Jerzy Bukowski Regular Production Minor ZKS WARSZAWA - POL Zarejestrowany
54 BURY Dawid Regular Standard Minor ZSD Kraków - POL M-12 Zatwierdzony
431 Bury Dawid Regular Standard Minor ZSD - POL Zatwierdzony
447 Buszkiewicz Lechoslaw Senior Standard Minor Tarcza szamotuly - POL S-06 Zatwierdzony
245 BUSZKIEWICZ Lechosław Senior Standard Minor TARCZA Szamotuły - POL M-10 Zatwierdzony
361 Byra Tomasz Regular Standard Minor Colt Oława - POL N-01 Zatwierdzony
304 Chizhov Sergei Regular Classic Minor Amber extreme - RUS S-04 Zatwierdzony
77 CHMIELEWSKI Sławomir Senior Production Minor LEGIA Warszawa - POL M-09 Zatwierdzony
356 Chmielewski Sławomir Senior Production Minor Legia Warszawa - POL S-07 Zatwierdzony
6 CIAŚ Mikołaj Regular Standard Major LEGIA Warszawa - POL M-02 Zatwierdzony
5 CIEŚLIK Jarosław Regular Production Minor PATRON Krasnystaw - POL M-01 Zatwierdzony
359 Cudny Michał Regular Open Major Kabar Łódź - POL N-04 Zatwierdzony
204 CUDNY Michał Regular Open Major KABAR Łódź - POL M-13 Zatwierdzony
326 Czarnecki Rafał Regular Open Major KVG - POL S-01 Zatwierdzony
237 CZARNECKI Rafał Regular Open Major KVG Paczółtowice - POL M-02 Zatwierdzony
291 Czauderna Sławomir Senior Open Major ZKS WARSZAWA - POL N-04 Zatwierdzony
130 CZEKALA Tomasz Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-13 Zatwierdzony
48 DĄBROWSKI Juliusz Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL M-13 Zatwierdzony
333 Dąbrowski Juliusz Regular Production Minor Legia Warszawa - POL Zatwierdzony
408 de Szymerowski Artur Regular Standard Minor Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej - POL N-07 Zatwierdzony
194 DEMYANOV Alexey Regular Production Minor KSK - RUS M-03 Zatwierdzony
474 Demyanov Alexey Regular Production Minor KSK - RUS Zarejestrowany
107 DMOCH Wojciech Regular Standard Minor LEGIA Warszawa - POL M-09 Zatwierdzony
321 Domaradzki Zbigniew Regular Production Minor KSI Gdańsk - POL Zatwierdzony
364 Duda Mariusz Senior Production Minor ZSD - POL N-08 Zatwierdzony
145 DUDA Mariusz Senior Production Minor ZSD Kraków - POL M-14 Zatwierdzony
201 Duda Mateusz Senior Production Minor SKS Ardea - POL Zarejestrowany
299 Eidrigevicius Ignacy Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
241 ESCHLER Ronald Regular Production Minor BDS LV1 - GER M-08 Zatwierdzony
217 FIAŁKOWSKA Magdalena Lady Standard Minor ZKS Warszawa - POL M-12 Zatwierdzony
314 Filipiak Remigiusz Regular Production Minor SKS Ardea - POL N-05 Zatwierdzony
71 FILIPIAK Remigiusz Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL M-04 Zatwierdzony
222 GĄDEK Wojciech Regular Production Minor ARSENAŁ Kraków - POL M-02 Zatwierdzony
482 Gądek Wojciech Regular Production Minor TS 44 - POL Zarejestrowany
11 GAJKOWSKI Adam Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - GER M-04 Zatwierdzony
363 Gajkowski Adam Regular Production Minor SKS ARDEA - GER N-05 Zatwierdzony
53 GAWRYŚ Paweł Regular Production Minor GARDA Ostróda - POL M-09 Zatwierdzony
329 Gdowski Jacek Senior Production Minor ZSD - POL N-08 Zatwierdzony
74 GDOWSKI Jacek Senior Production Minor ZSD Kraków - POL M-14 Zatwierdzony
330 Ginter Sławomir Regular Production Minor KSI - POL Zatwierdzony
173 GIRYCKI Rafał Regular Production Minor TEMIDA Zabrze - POL M-12 Zatwierdzony
83 GLUSHAKOV Sergey Regular Classic Major KSK - RUS M-03 Zatwierdzony
189 GÓRSKI Dominik Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL M-12 Zatwierdzony
170 GOSSA Dawid Regular Production Minor VIS Kwidzyn - POL M-02 Zatwierdzony
428 gossa dawid Regular Production Minor VIS KWIDZYN - POL Zatwierdzony
203 GOŁĄB Tadeusz Senior Open Major ZSD Kraków - POL M-10 Zatwierdzony
184 GREBELNIK Yuriy Regular Production Minor KSK - RUS M-03 Zatwierdzony
470 Grebelnik Yuriy Regular Production Minor KSK - RUS Zarejestrowany
394 Grzelka Krzysztof Regular Standard Minor WSS Militaria.pl - POL N-04 Zatwierdzony
346 Gwizdała Patryk Regular Production Minor Ardea - POL Zatwierdzony
352 Głuch Marcin Regular Standard Major Zawisza Bydgoszcz - POL N-02 Zatwierdzony
117 GŁUCH Marcin Regular Standard Major ZAWISZA Bydgoszcz - POL M-07 Zatwierdzony
316 Herman Łukasz Regular Production Minor KKS ARSENAŁ - POL N-08 Zatwierdzony
439 HINC RAFAŁ Regular Production Minor WKS FLOTA GDYNIA - POL Zatwierdzony
97 HOBOT Kamil Regular Production Minor ZSD Kraków - POL M-14 Zatwierdzony
398 Hubicka Jolanta Lady Standard Minor WKS Śląsk Wrocław - POL N-03 Zatwierdzony
157 HUBICKA Jolanta Lady Standard Minor WKS Śląsk Wrocław - POL M-15 Zatwierdzony
348 Janas Dariusz Regular Production Minor Tarcza Gdynia - POL Zatwierdzony
108 JANICKI Piotr Regular Production Minor GWARDIA Sosnowiec - POL M-06 Zatwierdzony
427 Janicki Piotr Regular Production Minor KS Gwardia - POL S-07 Zatwierdzony
30 JARZĄBEK Maciej Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL M-04 Zatwierdzony
367 Jarzabek Maciej Regular Production Minor Sks ardea - POL N-05 Zatwierdzony
450 Jedrusek Piotr Regular Production Minor Tarcza szamotuly - POL S-06 Zatwierdzony
313 Jurkowski Adam Regular Production Minor KS Krokus - POL N-03 Zatwierdzony
236 JURKOWSKI Adam Regular Production Minor KROKUS Nowy Sącz - POL M-01 Zatwierdzony
312 Jurkowski Marcin Regular Production Minor KS Krokus - POL N-03 Zatwierdzony
232 JURKOWSKI Marcin Regular Production Minor KROKUS Nowy Sącz - POL M-01 Zatwierdzony
22 KACZMAREK Wojciech Senior Production Minor GWARDIA Olsztyn - POL M-07 Zatwierdzony
415 Kaczmarek Wojciech Senior Production Minor T.S. Gwardia Olsztyn - POL N-06 Zatwierdzony
430 Kalbarczyk Piotr Regular Production Minor ZKS WARSZAWA - POL N-04 Zatwierdzony
342 Kaletka Zbigniew Regular Production Minor KS Gwardia 1924 - POL S-07 Zatwierdzony
109 KALETKA Zbigniew Regular Production Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL M-06 Zatwierdzony
460 Kaniewski Andrzej Senior Standard Minor Tarcza Szamotuły - POL Zatwierdzony
351 Kaźmierowski Rafał Regular Standard Minor KSI Gdańsk - POL Zatwierdzony
128 KAŹMIEROWSKI Rafał Regular Standard Minor KSI Gdańsk - POL M-04 Zatwierdzony
25 KICERMAN Jacek Super Senior Production Minor GWARDIA Olsztyn - POL M-07 Zatwierdzony
309 Kieloch Szymon Regular Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL S-06 Zatwierdzony
60 KIELOCH Szymon Regular Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL M-08 Zatwierdzony
399 Kochan Grzegorz Regular Production Minor Arsenał - POL N-08 Zatwierdzony
434 Kochanowicz Hubert Regular Production Minor WKS FLOTA - POL N-03 Zatwierdzony
369 Kolowca Krzysztof Senior Production Minor BELLONA Kalisz - POL N-06 Zatwierdzony
466 Kopiec Marian Super Senior Production Minor CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka - POL Zarejestrowany
190 KOPUT Jurand Senior Open Major TARCZA Szamotuły - POL M-10 Zatwierdzony
198 KOROLEV Andrei Regular Production Minor Amber Extreme - RUS M-03 Zatwierdzony
468 Korolev Andrey Regular Production Minor Amber Extreme - RUS S-04 Zatwierdzony
371 Kosiński Tomasz Regular Standard Minor Arsenał - POL N-08 Zatwierdzony
38 KOSOWSKI Bartosz Regular Production Minor PSSW Łódź - POL M-15 Zatwierdzony
413 Kosowski Bartosz Regular Production Minor PSSW ŁÓDŹ - POL N-03 Zatwierdzony
231 KOWALCZYK Marek Regular Standard Minor DRAGON Siedlce - POL M-02 Zatwierdzony
40 KOWALEWSKI Maciej Regular Open Minor COVER Warszawa - POL M-13 Zatwierdzony
206 KOŁAKOWSKI Jan Senior Production Major WSS Wrocław - POL M-11 Zatwierdzony
225 KOŁODZIEJCZYK Wiktor Regular Production Minor WKS Śląsk Wrocław - POL M-13 Zatwierdzony
81 KRZYCKI Radosław Regular Production Minor 10 Jonkowo - POL M-07 Zatwierdzony
355 Kulinowski Dariusz Regular Production Minor ZSD Kraków - POL S-01 Zatwierdzony
31 KUPIDŁOWSKI Andrzej Regular Standard Minor ZKS Warszawa - POL M-13 Zatwierdzony
290 Kurzak Paweł Regular Standard Minor WKS ŚLĄSK WROCŁAW - POL S-02 Zatwierdzony
49 KURZAK Paweł Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL M-15 Zatwierdzony
322 Lewandowski Przemysław Regular Production Minor Kabar - POL Zatwierdzony
406 Lind Gabriel Regular Production Minor Stockholm LVF - SWE Zatwierdzony
178 LIND Gabriel Regular Production Minor LVF - SWE M-02 Zatwierdzony
412 Linda Grzegorz Regular Production Minor KKS NEPTUN - POL N-06 Zatwierdzony
209 LOKTIONOV Andrey Regular Production Minor Amber Extreme - RUS M-03 Zatwierdzony
43 LOTKO-ŁOZIŃSKA Aniela Lady Standard Minor WSS Wrocław - POL M-11 Zatwierdzony
483 Maciejczyk Bartosz Regular Production Minor Legia Warszawa - POL Zarejestrowany
310 Magda Mirosław Senior Production Minor WKS Śląsk Wrocław - POL S-02 Zatwierdzony
235 MAGDA Mirosław Senior Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL M-13 Zatwierdzony
340 Majda Arkadiusz Regular Production Minor KSI - POL Zatwierdzony
265 Malach Piotr Regular Production Minor SKS Ardea - POL S-04 Zatwierdzony
95 MARKOWSKI Robert Regular Production Minor SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL M-06 Zatwierdzony
338 Martin Joerg Senior Standard Minor Hanseatic Gun Club - GER N-05 Zatwierdzony
216 MARTIN Joerg Senior Standard Minor Hanseatic Gun Club - GER M-09 Zatwierdzony
238 MATUSZCZAK Łukasz Regular Production Minor KS SKAUT Bielsko-Biała - POL M-08 Zatwierdzony
133 MAZUR Joanna Lady Standard Minor TARCZA 96 Poznań - POL M-06 Zatwierdzony
82 MICHALIK Krzysztof Regular Standard Major ZSD Kraków - POL M-14 Zatwierdzony
339 Michalik Krzysztof Regular Standard Major SQUAD Kraków - POL N-08 Zatwierdzony
179 MICHALUK Michał Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL M-14 Zatwierdzony
376 Michałowski Krzysztof Regular Standard Major MKS GRYF Szczecin - POL S-06 Zatwierdzony
136 MICHAŁOWSKI Krzysztof Regular Standard Major GRYF Szczecin - POL M-10 Zatwierdzony
268 Mikeska Szymon Regular Production Minor LOK Rybnik - POL Zatwierdzony
144 MIZURO Maciej Regular Production Minor WSS Wrocław - POL M-10 Zatwierdzony
411 Mizuro Maciej Regular Production Minor WSS Wrocław - POL Zatwierdzony
365 Muchalski Karol Regular Production Minor WKS Śląsk Wrocław - POL N-01 Zatwierdzony
284 Muniak Maciej Regular Standard Major Squad Kraków - POL N-08 Zatwierdzony
79 MUNIAK Maciej Regular Standard Major ZSD Kraków - POL M-14 Zatwierdzony
421 Murzydło-Rożyńska Małgorzata Lady Standard Minor Ardea - POL N-05 Zatwierdzony
8 MUSIAŁ Paweł Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL M-04 Zatwierdzony
303 Nazarenko Sergei Regular Production Minor KSK - RUS S-04 Zatwierdzony
196 NAZARENKO Sergei Regular Production Minor Amber Extreme - RUS M-03 Zatwierdzony
469 Neborskkiy Dmitry Regular Production Minor Kaliningrad shooting club - RUS Zarejestrowany
192 NEBORSKY Dmitriy Regular Production Minor KSK - RUS M-03 Zatwierdzony
453 Niedźwiecki Tomasz Senior Production Minor WSS Jonkowo - POL N-06 Zatwierdzony
372 Nowak Marcin Regular Production Minor Arsenał - POL N-08 Zatwierdzony
131 NOWICKI Grzegorz Regular Production Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL M-06 Zatwierdzony
382 Olech Paweł Senior Standard Major STS Szczecin - POL Zatwierdzony
139 OLECH Paweł Regular Standard Minor STS Szczecin - POL M-10 Zatwierdzony
473 Omielczenko Wojciech Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL Zarejestrowany
13 OSTRZYCKI Jacek Regular Production Minor GWARDIA Olsztyn - POL M-07 Zatwierdzony
446 Ostrzycki Jacek Regular Production Minor T.S. Gwardia Olsztyn - POL N-06 Zatwierdzony
57 PASEK Albert Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL M-08 Zatwierdzony
400 Pasek Albert Regular Production Minor Legia - POL N-02 Zatwierdzony
420 Pałka Tadeusz Senior Standard Minor BS Salwa Wołomin - POL Zatwierdzony
163 PELAWSKI Dawid Regular Production Minor WSS Jonkowo - POL M-11 Zatwierdzony
41 PETNIAK Ryszard Senior Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL M-15 Zatwierdzony
375 Petniak Ryszard Senior Production Minor WKS Śląsk Wrocław - POL N-04 Zatwierdzony
308 Petrov Aleksei Regular Production Minor Zorkiy Team Konigsberg - RUS Zarejestrowany
381 Piasecki Artur Regular Standard Major STS Szczecin - POL S-06 Zatwierdzony
147 PIASECKI Artur Regular Standard Major STS Szczecin - POL M-10 Zatwierdzony
480 Pietkun Krzysztof Regular Production Minor T.S. Gwardia Olsztyn - POL Zarejestrowany
14 PIETRZAK Maciej Regular Open Major BELLONA Kalisz - POL M-05 Zatwierdzony
274 Pietrzak Maciej-Roch Regular Open Major SS BELLONA - POL N-07 Zatwierdzony
63 PIWOWARSKI Maciej Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL M-11 Zatwierdzony
443 Piwowarski Maciej Regular Production Minor Legia Warszawa - POL N-03 Zatwierdzony
457 Podsiedlak Maciej Regular Production Minor Ziemia Chełmińska - POL N-05 Zatwierdzony
275 Pojda Rafał Regular Production Minor KS COVER - POL Zatwierdzony
23 POJDA Rafał Regular Production Minor COVER Warszawa - POL M-02 Zatwierdzony
325 Poklewski-Koziełł Aleksander Regular Classic Major Legia Warszawa - POL S-07 Zatwierdzony
377 Poncyljusz Wojciech Regular Production Minor STS Szczecin - POL S-06 Zatwierdzony
223 POPŁAWSKI Rafał Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-12 Zatwierdzony
161 PORYCKI Michał Regular Standard Minor GARDA Ostróda - POL M-11 Zatwierdzony
135 POŁOŃSKI Krzysztof Senior Production Minor ZKS Warszawa - POL M-12 Zatwierdzony
438 Predel Sebastian Regular Production Minor WKS FLOTA GDYNIA - POL Zatwierdzony
34 PŁECHA Tomasz Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL M-04 Zatwierdzony
373 Rawski Maciej Regular Production Minor WKS Śląsk Wrocław - POL N-01 Zatwierdzony
191 RAWSKI Maciej Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL M-14 Zatwierdzony
103 REDECKI Tomasz Regular Production Minor KABAR Łódź - POL M-11 Zatwierdzony
257 Rimke achim Regular Production Minor urban shooter - GER M-08 Zarejestrowany
302 Romantsov Artem Regular Production Minor Amber Extreme - RUS S-04 Zatwierdzony
197 ROMANTSOV Artem Regular Production Minor Amber Extreme - RUS M-03 Zatwierdzony
212 RUDNICKI Marcin Regular Production Minor IGLICA Warszawa - POL M-15 Zatwierdzony
45 SAAR Sebastian Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL M-15 Zatwierdzony
328 Samson Adrian Regular Production Minor KS Skaut - POL S-06 Zatwierdzony
327 Samson Piotr Regular Standard Minor KS Skaut - POL S-06 Zatwierdzony
471 SCHIMMELPFENNIG MARCIN Regular Production Minor NTS GRUDZIĄDZ - POL Zarejestrowany
138 SKOWRON Marcin Regular Production Minor GATLING Połczyn Zdrój - POL M-10 Zatwierdzony
10 SKRAJNY Antoni Regular Standard Minor DRAGON Siedlce - POL M-09 Zatwierdzony
292 Skrajny Antoni Regular Standard Minor Dragon Siedlce - POL S-01 Zatwierdzony
484 Ślusarek Maciej Regular Open Minor BRACTWO KURKOWE MIASTA WROCŁAWIA/ JKS UR JAWOR - POL Zarejestrowany
337 Sobolewski Piotr Senior Production Minor Legia Warszawa - POL S-07 Zatwierdzony
18 SOKOŁOWSKI Leszek Regular Open Major WSS Wrocław - POL M-15 Zatwierdzony
393 Sokołowski Leszek Regular Open Major WSS Militaria.pl - POL N-04 Zatwierdzony
405 Sosnowski Łukasz Regular Standard Minor SKS Ardea - POL N-05 Zatwierdzony
172 SOSNOWSKI Łukasz Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL M-04 Zatwierdzony
289 Stanclik Jacek Regular Production Minor IGLICA Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
220 STEFANIUK Jacek Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-12 Zatwierdzony
385 Stelmaszczyk Marek Regular Production Minor Vis Gostyń - POL N-03 Zatwierdzony
188 STELMASZCZYK Marek Regular Production Minor VIS Gostyń - POL M-01 Zatwierdzony
386 Stelmaszczyk Michał Regular Production Minor Vis LOK Gostyn - POL N-03 Zatwierdzony
256 Stepniewicz Hubert Regular Standard Minor Gwardia 1924 - POL M-06 Zarejestrowany
287 Świątek Janusz Regular Open Major CWKS LEGIA WARSZAWA - POL Zatwierdzony
200 ŚWIĄTEK Janusz Regular Open Major LEGIA Warszawa - POL M-07 Zatwierdzony
417 Świderski Bartosz Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL S-08 Zatwierdzony
249 ŚWIDERSKI Bartosz Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-12 Zatwierdzony
441 Świerczek Zbigniew Regular Classic Minor KS Gwardia1924 - POL S-07 Zatwierdzony
16 SZCZĘSNY Bartosz Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL M-15 Zatwierdzony
360 Szczęsny Bartosz Regular Production Minor WKS Ślask Wrocław - POL N-04 Zatwierdzony
345 Szepelak Tomasz Regular Production Minor KS Garda - POL S-07 Zatwierdzony
124 SZEPELAK Tomasz Regular Production Minor GARDA Ostróda - POL M-04 Zatwierdzony
467 Szmagliński Piotr Regular Production Minor ARDEA - POL Zarejestrowany
454 Szopinski Tomasz Regular Standard Minor Olender SC Wielka Nieszawka - POL N-06 Zatwierdzony
315 Szołkowski Piotr Regular Production Minor IGLICA Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
380 Szuliński Adam Senior Standard Major STS Szczecin - POL S-06 Zatwierdzony
137 SZULIŃSKI Adam Senior Standard Minor STS Szczecin - POL M-10 Zatwierdzony
140 SZYMANEK Arkadiusz Senior Open Minor BELLONA Kalisz - POL M-14 Zatwierdzony
17 SZYMANEK Sonia Lady Standard Minor ŚLĄSK Wrocław - POL M-15 Zatwierdzony
276 Słodkowski-Struzik Przemek Regular Standard Minor ZKS Warszawa - POL S-08 Zatwierdzony
121 TALAREK Andrzej Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-01 Zatwierdzony
387 Talarek Andrzej Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL N-02 Zatwierdzony
4 TAUSIEWICZ Marcin Regular Production Minor WSS Jonkowo - POL M-02 Zatwierdzony
362 Titovets Vadim Regular Production Minor Minsk - BLR Zarejestrowany
436 Tomaka Agnieszka Lady Production Minor ZKS Warszawa - POL S-01 Zatwierdzony
435 Tomaka Jerzy Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL S-01 Zatwierdzony
114 TROJANOWSKI Jacek Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-05 Zatwierdzony
141 TURAKIEWICZ Leszek Senior Standard Minor ZSD Kraków - POL M-12 Zatwierdzony
319 Tusiński Kamil Regular Production Minor WKS Śląsk Wrocław - POL N-01 Zatwierdzony
294 Wadełek Paweł Regular Standard Minor ZKS Warszawa - POL N-02 Zatwierdzony
56 WADEŁEK Paweł Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-08 Zatwierdzony
24 WARCHOŁ Rafał Regular Open Minor IGLICA Warszawa - POL M-05 Zatwierdzony
390 Warchoł Rafał Regular Production Minor IGLICA Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
115 WARDĘCKI Adam Regular Production Minor WSS Jonkowo - POL M-11 Zatwierdzony
383 Wardęcki Adam Regular Production Minor WSS Jonkowo - POL S-05 Zatwierdzony
456 Weiss Dominik Regular Standard Minor Arsenał Krakow - POL Zarejestrowany
102 WIĄCEK Maciej Production Minor ZKS Warszawa - POL M-05 Zatwierdzony
101 WIĄCEK Tadeusz Senior Production Minor ZKS Warszawa - POL M-05 Zatwierdzony
259 WIAK Zenon Senior Production Minor ZKS Warszawa - POL M-13 Zatwierdzony
155 WIDŁA Radosław Regular Standard Major TARCZA Szamotuły - POL M-06 Zatwierdzony
341 Wielechowski Mirosław Regular Production Minor WKS10 Olsztyn - POL S-05 Zatwierdzony
195 WIELECHOWSKI Mirosław Regular Production Minor WKS 10 Olsztyn - POL M-07 Zatwierdzony
208 WIERZBICKI Zbigniew Senior Production Minor KS GARDA Ostróda - POL M-10 Zatwierdzony
285 Wilczynski Artur Regular Standard Minor Legia - POL Zatwierdzony
368 Wisniewski Maciej Regular Production Minor Rybieniec - POL N-07 Zatwierdzony
78 WITKOWSKI Michał Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL M-05 Zatwierdzony
458 Witkowski Michał Regular Production Minor ZKS WARSZAWA - POL Zarejestrowany
271 Wydra Marcin Regular Production Minor WKS Śląsk Wrocław - POL N-03 Zatwierdzony
44 WYDRA Marcin Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL M-15 Zatwierdzony
301 Włodarski Tomasz Regular Production Minor Zawisza Bydgoszcz - POL Zatwierdzony
199 WŁODARSKI Tomasz Regular Standard Minor ZAWISZA Bydgoszcz - POL M-07 Zatwierdzony
96 ZALEWSKI Piotr Regular Standard Minor SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL M-14 Zatwierdzony
459 Zalewski Piotr Regular Standard Minor TS SA - POL N-04 Zatwierdzony
270 Zawada Krzysztof Regular Standard Minor Iglica Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
7 ZAWORSKI Radosław Senior Standard Major WSS Jonkowo - POL M-02 Zatwierdzony
465 Zaworski Radosław Senior Standard Major WSS Jonkowo - POL Zarejestrowany
300 Zaytsev Yury Regular Classic Minor Kaliningrad shooting club - RUS S-04 Zatwierdzony
59 ZAYTSEV Yury Regular Classic Minor ARDEA Gdańsk - RUS M-04 Zatwierdzony
448 Żbikowski Paweł Regular Production Minor IGLICA - Warszawa - POL Zarejestrowany
266 Zieliński Andrzej Regular Production Minor KS GARDA - POL S-07 Zatwierdzony
158 ZIELIŃSKI Andrzej Regular Standard Minor KS GARDA Ostróda - POL M-09 Zatwierdzony
422 Żurawski Artur Regular Production Minor Zawisza Bydgoszcz - POL Zatwierdzony
12 ŻYTO Wojciech Regular Standard Minor ZKS Warszawa - POL M-05 Zatwierdzony
323 Żyto Wojciech Regular Standard Minor ZKS Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
374 Łozińska Aniela Lady Standard Minor WSS Wroclaw - POL S-07 Zatwierdzony
46 ŁUCZAKOWSKI Krzysztof Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL M-11 Zatwierdzony
396 Łuczakowski Krzysztof Regular Production Minor Legia Warszawa - POL N-03 Zatwierdzony
444 Łukasik-Gola Dorota Lady Standard Minor Gwardia 1924 - POL Zarejestrowany

Zawodnicy w prematchu

Zarejestrowano 114 zawodników w prematchu.
# Zawodnik Kategoria Klasa sprzętowa Factor Klub i region Squad Status
451 Amer Tomasz Regular Production Minor SKS ARDEA - POL Zarejestrowany
233 AMER Tomasz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
123 BALIŃSKI Sławomir Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
193 BASALAYEU Anatoli Regular Production Minor BFPS - BLR P-01 Zatwierdzony
353 Berezowski Paweł Senior Production Minor ZKS WARSZAWA - POL Zarejestrowany
122 BEREZOWSKI Paweł Senior Production Minor ZKS Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
219 BICSKEI Beata Lady Standard Major Burning Fields - HUN P-02 Zatwierdzony
150 BIELIŃSKI Artur Regular Standard Major SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-01 Zatwierdzony
481 Bieliński Artur Regular Standard Major Shooting-Academy Łódź - POL Zarejestrowany
149 BIELIŃSKI Jarek Senior Open Major SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-01 Zatwierdzony
479 Bieliński Jarosław Senior Open Major Shooting-Academy - POL Zarejestrowany
229 BOCHRA Krzysztof Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
442 Bojanowski Piotr Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL Zarejestrowany
272 Borkowski Jakub Regular Production Minor ZSD Kraków - POL Zarejestrowany
105 BURZEC Wiesław Senior Standard Minor ZSD Kraków - POL P-01 Zatwierdzony
3 CIECHANOWSKI Tomasz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
218 CIESIELSKI Marcin Regular Standard Major EPLE - HUN P-02 Zatwierdzony
51 CZAPLA Aleksandra Lady Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
475 Czapla Aleksandra Lady Standard Minor SKS Ardea - POL Zarejestrowany
370 Czubasiewicz Jacek Regular Standard Minor Ardea - POL Zarejestrowany
214 CZUBASIEWICZ Jacek Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
455 Dąbrowski Darek Senior Standard Minor ZSD Kraków - POL Zarejestrowany
70 DROŻDŻ Halina Lady Standard Minor SKAUT Bielsko Biała - POL P-01 Zatwierdzony
463 Drożdż Halinka Lady Standard Minor SKAUT Bielsko-Biała - POL Zarejestrowany
15 FILIPCZAK Wojciech Regular Open Minor VIS Kwidzyn - POL P-01 Zatwierdzony
324 Filipczak Wojciech Regular Production Minor K. K. S. VIS Kwidzyn - POL Zarejestrowany
307 Frost Zbigniew Senior Production Minor ARDEA KSI - POL Zarejestrowany
445 Górnik Grzegorz Regular Standard Major SKS ARDEA - POL Zarejestrowany
277 Goślicki Rafał Regular Classic Minor Legia Warszawa - POL Zarejestrowany
55 GOŚLICKI Rafał Regular Standard Major LEGIA Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
98 GRUSZCZYŃSKI Jacek Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
354 Gruszczyński Jacek Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL Zarejestrowany
19 GRZELKA Krzysztof Regular Standard Minor WSS Wrocław - POL P-03 Zatwierdzony
64 GŁOWACKI Grzegorz Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
72 HOCZYK Andrzej Regular Standard Major ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
91 HOSZARD Jarosław Senior Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-02 Zatwierdzony
350 Jarząbek Adriana Lady Production Minor KS SKAUT Bielsko - Biala - POL Zarejestrowany
244 KALBARCZYK Piotr Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
425 Kocoń Wojciech Regular Production Minor KS Skaut - POL Zarejestrowany
293 Koronkiewicz Michał Regular Standard Minor STRZELMISTRZ Łódź - POL Zarejestrowany
100 KORONKIEWICZ Michał Regular Standard Minor STRZELMISTRZ Łódź - POL P-03 Zatwierdzony
134 KRUKOWSKI Wojciech Senior Standard Major ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
210 KUCHARSKI Tomasz Regular Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL P-01 Zatwierdzony
331 Kudliński Jakub Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL Zarejestrowany
154 KUDLIŃSKI Jakub Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
253 KWIECIEŃ Stanisław Regular Production Minor ZSD Kraków - POL P-01 Zatwierdzony
148 LEWANDOWSKI Przemysław Regular Production Minor KABAR Łódź - POL P-02 Zatwierdzony
297 Lipski Grzegorz Regular Production Minor SKS Ardea - POL P-07 Zatwierdzony
93 LIPSKI Grzegorz Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
449 Madajewski Leszek Senior Standard Major Tarcza Szamotuły - POL Zarejestrowany
2 MALACH Piotr Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-02 Zatwierdzony
243 MANKIEWICZ Michał Regular Standard Minor SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-01 Zatwierdzony
227 MAREK Piotr Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
159 MARKOWSKI Marek Senior Production Minor SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-02 Zatwierdzony
426 Markowski Marek Senior Production Minor Shooting Academy Łódź - POL Zarejestrowany
407 Markowski Robert Regular Production Minor Shooting-Academy Łódź - POL Zarejestrowany
452 Matuszczak Łukasz Regular Production Minor KS Skaut Bielsko-Biała - POL Zarejestrowany
286 Mierzejewski Dariusz Regular Standard Minor STARY WIARUS Łomianki - POL Zarejestrowany
120 MIERZEJEWSKI Dariusz Senior Standard Minor STARY WIARUS Łomianki - POL P-01 Zatwierdzony
247 MIKESKA Szymon Regular Production Minor LOK Rybnik - POL P-02 Zatwierdzony
85 MIKSZA Krystian Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
9 MIKSZA Maciej Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
335 Miksza Maciej Regular Production Minor SKS ARDEA - POL Zatwierdzony
1 MOSAKOWSKI Piotr Regular Production Minor VIS Kwidzyn - POL P-01 Zatwierdzony
318 Mosakowski piotr Regular Production Minor KKS VIS Kwidzyn - POL Zarejestrowany
112 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata Lady Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
344 Nowosad Janusz Regular Standard Minor SKS ARDEA Gdansk - POL Zarejestrowany
143 NOWOSAD Janusz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
234 OCZESAŁA Krzysztof Senior Production Minor LEGIA Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
61 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander Regular Open Minor LEGIA Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
279 Polak Tomasz Regular Standard Minor Ardea - POL Zarejestrowany
65 POLAK Tomasz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
110 RACZYŃSKI Jarosław Senior Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
392 Redecki Tomasz Regular Production Minor KABAR Łódź - POL Zatwierdzony
296 Rożyński Michał Regular Standard Minor SKS ARDEA - POL Zarejestrowany
111 ROŻYŃSKI Michał Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
167 SCHUPPIK Dariusz Regular Standard Major ALFA Siemianowice Śląskie - POL P-01 Zatwierdzony
116 SIKORSKI Tomasz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
152 SIODA Wiesław Regular Standard Major SQUAD Kraków - POL P-01 Zatwierdzony
349 Siuda Krzysztof Regular Production Minor KS SKAUT Bielsko - Biala - POL Zarejestrowany
119 SIUDA Krzysztof Regular Open Minor SKAUT Bielsko Biała - POL P-01 Zatwierdzony
378 Skowron Marcin Regular Production Minor Gatling - POL Zarejestrowany
94 SOBOLEWSKI Piotr Senior Production Minor LEGIA Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
246 STADNICKI Jakub Regular Production Minor SSCZC Chełmno - POL P-02 Zatwierdzony
248 STARZYŃSKI Piotr Regular Production Minor SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-01 Zatwierdzony
423 Surwiło Jan Regular Standard Minor SKS-ARDEA - POL Zarejestrowany
251 ŚWIERCZEK Zbigniew Regular Classic Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL P-01 Zatwierdzony
261 SZMAGLIŃSKI Piotr Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
317 Szpilewicz Michał Regular Production Minor Sks Ardea - POL Zarejestrowany
75 SZPILEWICZ Michał Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
32 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
164 TALAŚKA Marcin Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
384 Tomczak Andrzej Senior Open Major Legia Warszawa - POL Zarejestrowany
35 WĘGLARCZYK Mariusz Regular Standard Major LEGIA Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
306 Węglarczyk Mariusz Regular Standard Major Legia ..jak zawsze - POL Zarejestrowany
27 WILCZYŃSKI Artur Regular Standard Minor LEGIA Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
89 WITKOWSKI Paweł Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
440 Witkowski Paweł Regular Production Minor SKS Ardea - POL Zarejestrowany
224 WOCHNIK Michał Regular Standard Major LEGIA Warszawa - POL P-02 Zatwierdzony
36 WOJCIECHOWSKI Michał Regular Standard Minor LEGIA Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
305 Wojciechowski Michał Regular Standard Minor Legia - POL Zarejestrowany
153 WRZESIŃSKA Agata Lady Standard Minor LEGIA Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
52 WRZESIŃSKI Przemysław Regular Standard Minor LEGIA Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
462 Wrzesiński Przemysław Lady Standard Minor LEGIA Warszawa - POL Zarejestrowany
403 ZALESKI Maciej Regular Standard Minor SKS Ardea - POL Zarejestrowany
160 ZALESKI Maciej Regular Open Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
20 ZAWADA Krzysztof Regular Standard Minor IGLICA Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
283 Załuska Witold Regular Standard Minor KS Gdańsk - POL Zarejestrowany
67 ZAŁUSKA Witold Regular Standard Minor GCS Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
166 ŻEWIERŻEJEW Piotr Senior Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
379 Łastowski Sebastian Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL Zatwierdzony
269 Łoś Krzysztof Super Senior Production Minor SKS Ardea - POL P-07 Zatwierdzony
84 ŁOŚ Krzysztof Senior Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-01 Zatwierdzony
250 ŁUKASIK-GOLA Dorota Lady Standard Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL P-02 Zatwierdzony

Statystyki

Uczestnictwo w klasach sprzętowych

Uczestnictwo w kategoriach

© 2017 SKS ARDEA ALL RIGHTS RESERVED